Výzva Horoběžník / Horoběžka

Šumavský přeběh

délka: 205 kilometrů / stoupání: 4600 metrů

👑 Síň slávy 👑

jméno datum pokusu celkový čas
1.

Chceš tady vidět své jméno? Nic jednoduššího. Napiš mail na info@eurunner.eu, že chceš běžet tuto trasu. Pokus zaznamenám a tvůj postup budu sledovat třeba na sociálních sítítch. Na konci mi pošleš GPS záznam. A pokud se neodchýlýš od trasy o více než 5%, zapíšu tvé jméno do síně slávy.

Trasa

Šumavský přeběh zatím čeká na prvního vyzyvatele. Pravděpodobně jím budu já někdy v červnu, pokud mě někdo z vás nepředběhne. Popis trasy doplním, jakmile ji pořádně prozkoumám. Zatím mám proběhnuté jenom některé úseky v severozápadní části trasy.

Pravidla

Pravidla jsou jednoduchá: Trasu musíš běžet nebo jít. Všechno, co potřebuješ, si neseš na zádech s sebou, případně si dokoupíš. Nikdo další ti nempomáhá, každý běží sám za sebe. Samozřejmě, dá se jít i ve skupině. Ale není přípustné, aby jeden dělal pouze podporu (pacera) a nesl běžci všechny potřebné věci. Můžeš běžet v kuse, můžeš přespat venku pod širákem nebo v hotelu, je to jen na tobě. Počítá se uplynulý čas, za který dorazíš od startu až do cíle. Dá se to uběhnout za dva dny, nebo ujít za týden. A důležité pravidlo: nezanechávej po sobě stopy (myšleno odpodky).

Další výzvy

Jesenický okruh

Přeběh Krkonoš a Jizerek

Praděd - Klínovec